The Aurora boys swimming and diving team concluded its regular season with a perfect 10-0 record.

The Greenmen defeated Suburban League crossover rival Nordonia 98-81 Friday at the Macedonia Family Recreation Center. The girls finished 9-1 after earning a 119-63 victory.

The following Aurora relay teams won and the following Greenmen finished in the top three in their respective events:

Boys;

• 200-yard medley relay: Jacob Good, Jon Hybil, Alex Bailey and Nate Meyer, first, 1 minute, 51.73 seconds;

• 200 freestyle: Spencer McCrae, second, 2:14.59;

• 200 individual medley: Collin Sapochetti, third, 2:29.95;

• 50 freestyle: Nate Ruehr, first, 25.07;

• Diving: Schafer Eckerle, second, 167.45 points; and Donovan Picone, third, 129.6;

• 100 butterfly: Good, first, 1;01.61; and Max Bailey, third, 1:09.87;

• 100 freestyle: Meyer, first, 54.54; and Tommy LoGalbo, third, 1:03.13;

• 500 freestyle: Max Bailey, first, 5:50.55; and Andy Ploskunak, second 6:09.74;

• 200 freestyle relay: Collin Sapochetti, Ruehr, Meyer and Hybil, first, 1:42.63;

• 100 backstroke: Good, second, 1:00.36; and Alex Bailey, third, 1:05.03;

• 100 breaststroke: Hybil, first, 1:09.97; and Adam Killian, third, 1:18.38;

• 400 freestyle relay: Hybil, Killian, Ruehr and Good, first, 3:50.28;

Girls;

• 200 medley relay: Molly Russell, Alayna Brooker, Annalise Bender and Elizabeth Barto, first, 2:07.98;

• 200 freestyle: Julia Sapochetti, first, 2:22.15; and Bender, third, 2:28.35;

• 200 IM: Brooker, first, 2:24; Kyleigh Roche, second, 2:38.32; and Jane Puzder, third, 2:43.86;

• 50 freestyle: Puzder, first, 29.18;

• Diving: Kylie Palian, first, 204.4; and Victoria Blechschmid, second, 194.85;

• 100 butterfly: Roche, first, 1:13.69; and Barto, second, 1:14.75;

• 100 freestyle: Annabelle Zamary, first, 1:02.98; and Kendall Taylor, third, 1:15.39;

• 500 freestyle: Ella Case, second, 6:57.43; and Katie Cannata, third, 7:17.18;

• 200 freestyle relay: Barto, Brooker, Puzder and Aurora Collura, first, 1:52.5;

• 100 backstroke: Zamary, first, 1:15.77; and Bender, second, 1:19.33;

• 100 breaststroke: Collura, first, 1:21.98; and Ava Lovell, second, 1:22.71; and

• 400 freestyle relay: Bender, Russell, Puzder and Zamary, first, 4:23.51.