The Aurora boys and girls swimming and diving teams remained unbeaten in conference meets with lopsided victories over host Barberton Wednesday at Lake Anna YMCA.

The boys team improved to 6-0 overall and 3-0 in the Suburban League American Conference after earning a commanding 132-19 win. The girls moved to 5-1 overall and 3-0 in the conference with a convincing 133-27 victory.

The following Greenman relays won the the following Aurora individuals placed in the top three:

Boys;

• 200-yard medley relay: Jacob Good, Jon Hybil, Connor Zamary and Nate Meyer, first, 1 minute, 54.86 seconds;

• 200 freestyle: Nate Meyer, second, 2:05.37; and Nate New, third, 2:06.52;

• 200 individual medley: Connor Zamary, first, 2:13.44; Alex Bailey, second, 2:25.63; and Vinny Harper, third, 2:46.53;

• 50 freestyle: Good, first, 25.18; Nate Ruehr, second, 27.74; and Nate Meyer, third, 26.31;

• 100 butterfly: Alex Bailey, first, 1:02.23; Drew Meyer, second, 1:12.54; and Andy Ploskunak, third, 1:17.5;

• 100 freestyle: Ruehr, first, 57.37; Collin Sapochetti, second, 1:01.17; and Tommy LoGalbo, third, 1:01.88;

• 500 freestyle: Connor Zamary, first, 5:32.61; Max Bailey, second, 5:42.79; and Chase Nessel, third, 7:12.47;

• 200 freestyle relay: Hybil, Nate Meyer, Good and Connor Zamary, first, 1:45.72;

• 100 backstroke: LoGalbo, first, 1:10.14; Ploskunak, second, 1:11.32; and Jonah Markowitz, third, 1:14.6;

• 100 breaststroke: Max Bailey, second, 1:11.25; and Adam Killian, third, 1:19.63;

• 400 freestyle relay: New, Ruehr, Harper and Colin Sapochetti, first, 3:58.51;

Girls;

• 200 medley relay: Molly Russell, Alayna Brooker, Maeve Russell and Elizabeth Barto, first, 2:02.77;

• 200 freestyle: Kyleigh Roche, first, 2:14.44; Lilly Bates, second, 2:27.9; and Ella Case, third, 2:28.23;

• 200 IM: Brooker, first, 2:24.79; Jane Puzder, second, 2:41.72; and Annalise Bender, third, 2:45.86;

• 50 freestyle: Barto, first, 27.59; Annabelle Zamary, second, 27.74; and Mackenzie Roy, third, 28.09;

• 100 butterfly: Maeve Russell, second, 1:10.76; and Celeste Devincentis, third, 1:20.52;

• 100 freestyle: Barto, first, 1:00.97; Annabelle Zamary, second, 1:03.11; and Puzder, third, 1:06.42;

• 500 freestyle: Molly Russell, first, 5:59.34; Julia Sapochetti, second, 6:37.38; and Ella Case, third, 6:43.05;

• 200 freestyle relay: Maeve Russell, Brooker, Annabelle Zamary and Barto, first, 1:50.04;

• 100 backstroke: Gabby Elsas, first, 1:12.89; and Sam Lutkus, second, 1:18.98;

• 100 breaststroke: Brooker, first, 1:11.63; and Claire Schiopota, third, 1:25.93; and

• 400 freestyle relay: Molly Russell, Bates, Anabelle Zamary and Puzder, first, 3:58.51.